Już 24 czerwca w Łomży odbędzie się „Kawiarenka – Ekonomia Społeczna w Subregionie Łomżyńskim” – wydarzenie pełne inspirujących rozmów, networkingu i praktycznej wiedzy o możliwościach wsparcia dla sektora ekonomii społecznej.
W programie m.in.:
To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poznania nowych partnerów i budowania współpracy w regionie. 
Do zobaczenia w Łomży!