24 czerwca w Łomży odbędzie się „Kawiarenka – Ekonomia Społeczna w Subregionie Łomżyńskim”

Już 24 czerwca w Łomży odbędzie się „Kawiarenka – Ekonomia Społeczna w Subregionie Łomżyńskim” – wydarzenie pełne inspirujących rozmów, networkingu i praktycznej wiedzy o możliwościach wsparcia dla sektora ekonomii społecznej.
📍 Hotel Gromada w Łomży
🕥 10:30 – 15:30
W programie m.in.:
✔ rozmowy biznesowe przy kawie
✔ prezentacje i panele dyskusyjne
✔ konsultacje ze specjalistami ŁOWES
✔ informacje o możliwościach wsparcia i rozwoju
To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poznania nowych partnerów i budowania współpracy w regionie. 🤝
Do zobaczenia w Łomży!

Udostępnij, wyślij lub wydrukuj

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email
Drukuj
Skip to content